NO PAPER - eBooki z lepszej półki

NO PAPER - bez papieru przyszłość, a właściwie teraźniejszość rynku wydawniczego. Publikacje cyfrowe zdobywają serca czytelników. Łatwość czytania, szybki dostęp i sposób przechowywania dają istotną przewagę nad wydaniami papierowymi. NO PAPER zachowuje naszą piękną, niepowtarzalną przyrodę budując cywilizację opartą na wiedzy.

niedziela, 30 października 2011

Herodotus - Herodota dzieje. T. 1-2 - eBook ePub (bez DRM)

NO PAPER prezentuje eBook ePub 

Herodotus  

Herodota dzieje. T. 1-2 


Klasyka


iBook
Zrób sobie AudioBooka, pobierz - download IVONA Reader


Dzieło Herodota Herodota dzieje. T. 1-2.
Herodot (Ἡρόδοτος Hēródotos) - starożytny grecki historyk "Ojciec historii" - (ok.  484 pne - ok.  425 pne).

XIĘGA I. KLIO
Herodota z Halikarnasu wykaz badań to zamierza, ażeby ani czyny ludzkie przez czas zatartenii, ani też dzieła wielkie i podziwienia godne, już to przez Greków już przez Bar-barów dokonane nie pozostały bez sławy, tak inne, jak szczególniej owe, dla których wojnę z sobą wiedli.
Owoż perscy mędrcowie powiadają, że Fenicyanie i byli powodem kłótni. Ci bowiem od morza Czerwonem zwanego, do tego tu naszego przybywszy i zamieszkawszy okolicę, którą i teraz jeszcze dzierżą, natychmiast dalekie morskie wędrówki odprawiać zaczęli; rozwożąc zaś egipskie i asyryjskie towary zawijali tak do innych krajów, jako też i do Argos; Argos bowiem w owym czasie przed wszystkiemi krainami ziemi teraz Grecką zwanej, pierwszeństwo trzymało. Przybywszy tedy Fenicyanie tutaj, mieli wystawie na targ swoje towary; i piątego czy szóstego dnia (po ich przybyciu), gdy prawie wszystko byli rozprzedali, miało przybyć nad morze wiele niewiast, a między niemi i córka króla, która miała to samo nosie nazwisko, które i Grecy podają, to jest Jo, córka Inacha.

(fragment)

Książka cyfrowa Herodota dzieje. T. 1-2 została przygotowana w najwygodniejszym formacie ePub, który umożliwia komfortowy odczyt na większości czytników e-booków na świecie wspierających standard ePub oraz w aplikacjach mobilnych na telefonach, tabletach itp. Format umożliwia intuicyjną zmianę układu tekstu, powiększania i pomniejszania rozmiaru czcionki.

Ciesz się klasyką literatury pobierając e-booka w formacie ePUB bez jakichkolwiek zabezpieczeń DRM.


NetPress Digital Sp. z o.o.

Księgarnia 4M

Pobierz - download eBook ePub Herodota dzieje. T. 1-2 wprost na Twój komputer, komórkę lub e-Czytnik


dołącz do klubu

lub zarabiaj już dziś
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz