NO PAPER - eBooki z lepszej półki

NO PAPER - bez papieru przyszłość, a właściwie teraźniejszość rynku wydawniczego. Publikacje cyfrowe zdobywają serca czytelników. Łatwość czytania, szybki dostęp i sposób przechowywania dają istotną przewagę nad wydaniami papierowymi. NO PAPER zachowuje naszą piękną, niepowtarzalną przyrodę budując cywilizację opartą na wiedzy.

czwartek, 11 lipca 2013

John M. Oldham, Lois B. Morris - Twój psychologiczny autoportret. Dlaczego czujesz, kochasz, myślisz, postępujesz właśnie tak - eBook ePub, Mobi bez DRM (znak wodny)

NO PAPER prezentuje eBook ePub, Mobi

John M. Oldham, Lois B. Morris

Twój psychologiczny autoportret. Dlaczego czujesz, kochasz, myślisz, postępujesz właśnie tak

Psychologia

iBook

Sprawdź PROMOCJE  

Jest to jedna z najwartościowszych i najbardziej pomocnych książek psychologicznych, pozwalająca na sporządzenie własnego psychologicznego autoportretu, uchwycenie unikalnego profilu swoich cech, skłonności i nawyków. Osoba, która zgłębi zawarte w niej wiadomości i samodzielnie lub z pomocą specjalisty podejmie dostosowany do siebie program treningu, osiągnie sukces w miłości i w pracy, a jeśli ma problemy, znajdzie klucz do ich rozwiązania. Tym kluczem jest zrozumienie własnego charakteru i schematów myślenia, a także uczuć i postępowania innych ludzi, co umożliwi twórcze dostosowanie się do nich z uwzględnieniem stylu swojej osobowości.

Wydawca Czarna Owca

Ilość stron; 448

Księgarnia ebookpoint

Pobierz - download eBook ePub, Mobi Twój psychologiczny autoportret. Dlaczego czujesz, kochasz, myślisz, postępujesz właśnie tak wprost na Twój komputer,  komórkę lub e-Czytnik

albo Zrób sobie prezent i zostań własnym szefem 
 
Wyślij na Kindle

1 komentarz:

  1. Książka godna polecenie. Test w niej zaprezentowany został stworzony w oparciu o wiele lat badań i analiz dzięki czemu jest w istocie miarodajny. Ponadto opisy poszczególnych typów osobowości są bardzo wyczerpujące i poruszają zarówno kwestie wchodzenia w relacje jak i sposobu komunikacji.

    http://rozwoj-calanaprzod.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń