NO PAPER - eBooki z lepszej półki

NO PAPER - bez papieru przyszłość, a właściwie teraźniejszość rynku wydawniczego. Publikacje cyfrowe zdobywają serca czytelników. Łatwość czytania, szybki dostęp i sposób przechowywania dają istotną przewagę nad wydaniami papierowymi. NO PAPER zachowuje naszą piękną, niepowtarzalną przyrodę budując cywilizację opartą na wiedzy.

poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Jarosław Burchardt Piotr Świątkowski - Szpieg, który wiedział za mało. Tajemnice kontrwywiadu PRL - eBook ePub, Mobi bez DRM (znak wodny)

NO PAPER prezentuje eBook ePub, Mobi

Jarosław Burchardt  Piotr Świątkowski 

Szpieg, który wiedział za mało. Tajemnice kontrwywiadu PRL

Literatura faktu

iBook

Twoja  OKAZJA DNIA 

Bohater? Zdrajca? A może hedonista i bawidamek? Kim naprawdę był sierżant sztabowy Zenon Celegrat, człowiek, którego określono mianem „wielkopolskiego Kuklińskiego”?

Książka Jarosława Burchardta i Piotra Świątkowskiego to skrupulatne dziennikarskie śledztwo, które przybliża nam tę zapomnianą postać polskiej historii. Wnikliwie i interesująco opisuje życie człowieka, który – podobnie jak Ryszard Kukliński – miał odwagę działać przeciwko władzom PRL.

CIA zwerbowało Celegrata w Wietnamie. Jednak po kilku latach polskie Służby Bezpieczeństwa rozpracowały agenta, traktując to zdarzenie jako swój wielki sukces. W roku 1979 Zenon Celegrat został skazany na 25 lat więzienia za działania na szkodę PRL.

Szpieg, który wiedział za mało. Tajemnice kontrwywiadu PRL to trzymająca w napięciu historia, która prezentuje postać Celegrata na tle kluczowych wydarzeń tamtego okresu i która odkrywa przed czytelnikiem nieznane karty historii.

Wydawca Wydawnictwo Poznańskie

Ilość stron; 295

Gdzie kupić? Księgarnia 4M

Czytaj darmowe fragmenty lub pobierz - download eBook ePub, Mobi Szpieg, który wiedział za mało. Tajemnice kontrwywiadu PRL wprost na Twój komputer komórkę lub e-Czytnik

Ustawienia Kindle 

dołącz do klubu

lub Kupuj taniej i zarabiaj już dziś

2 komentarze: