NO PAPER - eBooki z lepszej półki

NO PAPER - bez papieru przyszłość, a właściwie teraźniejszość rynku wydawniczego. Publikacje cyfrowe zdobywają serca czytelników. Łatwość czytania, szybki dostęp i sposób przechowywania dają istotną przewagę nad wydaniami papierowymi. NO PAPER zachowuje naszą piękną, niepowtarzalną przyrodę budując cywilizację opartą na wiedzy.

wtorek, 25 września 2012

Piotr Surdel - Myśl jak człowiek biznesu - Przedsiębiorczość to stan umysłu - Jak dostrzec okazje oraz nowe możliwości i wykorzystywać je w polskich realiach - e-Book ePub, PDF, Mobi bez DRM (znak wodny)

NO PAPER prezentuje e-Book ePub, PDF, Mobi

Piotr Surdel

Myśl jak człowiek biznesu

Poradnik

iBook
Zrób sobie AudioBooka, pobierz - download IVONA   

Złote Myśli polecają pigułkiwiedzy.tv

Czy żyjesz tak, jak chciałbyś żyć?
Jak wzmocnić swoją przedsiębiorczość za pomocą sprawdzonych metod?
Dla kogo jest ta książka?
W książce znajdziesz wiele sytuacji biznesowych i studiów przypadków dotyczących konkretnych przedsiębiorców, które pokazują szanse i zagrożenia, a także rozwój koncepcji biznesowych w polskiej praktyce. Piotr Surdel logicznie, krok po kroku, prowadzi nas przez kolejne etapy rozwoju przedsiębiorczości. Wskazuje na kluczowe aspekty, które decydują o tym, że jedni wygrywają, a inni nie. Zaprasza czytelnika do zrealizowania pomysłu na biznes życia. To książka dla:

aktywnych przedsiębiorców, ludzi prowadzących swoje lub zarządzających czyimś przedsiębiorstwem, którzy mogą dzięki niej sprawdzić, czy wspierają swój biznes oraz czy biznes wspiera ich.
przyszłych przedsiębiorców, którzy dopiero planują przygodę z biznesem. Niniejsza książka może im pomóc tak dobrać profil i sposób działalności gospodarczej, by realizowali się przez nią w stu procentach.
byłych przedsiębiorców, czyli tych, którzy w różny sposób zakończyli swoją przedsiębiorczą przygodę. Metody i techniki coachingowe zawarte tutaj mogą pomóc w analizie tego, co się stało, co było dobre i właściwe z punktu widzenia osobowości danego przedsiębiorcy i co można wciąż wykorzystać. Pozwoli też obiektywnie rozpatrzyć, czy jest sens wracać na przedsiębiorczą ścieżkę oraz jak to zrobić.
domowych przedsiębiorców, czyli ludzi chcących w prosty sposób podreperować budżet bez angażowania się w uregulowaną, konkretną przedsiębiorczość. Osoby te będą mogły sprawdzić, czym dla nich pachnie szeroka przedsiębiorczość i gdzie można jej używać, przeznaczając na nią tylko tyle czasu i energii, ile się chce.
Niezależnie od aktualnej sytuacji, wszyscy czytelnicy będą mogli wytworzyć w sobie styl myślenia oraz pewne nawyki, czyli przedsiębiorczy stan umysłu, który pozwoli automatycznie zauważać możliwości i okazje - również zarobkowe, oszczędnościowe czy inwestycyjne. Poznają oni dogłębnie siebie w zakresie swojej osobowości, systemu wartości oraz ich pasji i będą mieli możliwość odnieść to wszystko do szeroko pojętej przedsiębiorczości.

Przedsiębiorczość to stan umysłu

Nie wierzysz? Zobacz, jak to działa w praktyce
Jeśli będziesz świadom, jak to, co myślisz, wpływa na Ciebie i Twoje otoczenie,
i ukierunkujesz swój styl bycia na bardziej pozytywny, szybko przekonasz się, że otoczenie będzie wspierać ten komunikat równie mocno jak ten negatywny. Szybko zauważysz też dodatkową energię do działania. Twój umysł pozostanie również otwarty na możliwości zwykle piętrzące się dookoła oraz pozwoli z nich korzystać w odpowiedni sposób.

Pamiętaj: nie ma tutaj żadnej magii. Sposób myślenia wpływa na otoczenie nie za sprawą czarów, tylko Twojej reakcji, mającej potwierdzić Twoją otwartość lub uprzedzenia. Wręcz poszukujesz sytuacji potwierdzających słuszność Twego poglądu.

Oczywiście to jest pierwszy krok, bo samo myślenie, sam stan umysłu to nie wszystko. To dopiero pierwszy, ale kluczowy krok. Możesz mieć ukończone świetne studia, możesz być świetnym menedżerem, mieć dyplomy i masę pomysłów. Ale czy to znaczy, że będziesz dobrym przedsiębiorcą?

Umiejętności są oczywiście bardzo ważne. Ktoś może być przedsiębiorcą w umyśle, ale może nie potrafić nic z tym zrobić. Z drugiej strony jednak, są nikłe szanse, aby sukces w biznesie odniosła osoba, która ma znakomite umiejętności, ale nie myśli jak przedsiębiorca.

Wydawca Złote Myśli

Ilość stron; 224

Księgarnia Złote Myśli

Pobierz - download darmowe fragmenty lub
e-Book ePub, PDF, Mobi Myśl jak człowiek biznesu wprost na Twój komputer,  komórkę lub e-Czytnik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz