NO PAPER - eBooki z lepszej półki

NO PAPER - bez papieru przyszłość, a właściwie teraźniejszość rynku wydawniczego. Publikacje cyfrowe zdobywają serca czytelników. Łatwość czytania, szybki dostęp i sposób przechowywania dają istotną przewagę nad wydaniami papierowymi. NO PAPER zachowuje naszą piękną, niepowtarzalną przyrodę budując cywilizację opartą na wiedzy.

czwartek, 22 maja 2014

Jack Morin Ph.D. - Radość seksu analnego - eBook ePub, Mobi bez DRM (znak wodny)

NO PAPER prezentuje eBook ePub, Mobi

Jack Morin Ph.D.

Radość seksu analnego

Poradnik

iBook

Sprawdź PROMOCJE

Odbyt, przez lata będący obiektem strachu i obrzydzenie, stanowi w rzeczywistości jedną z najbardziej zadziwiających części ludzkiego ciała jest elegancki, wydajny, a wreszcie bardzo silnie unerwiony. Stres i niewiedza mogą jednak przemienić odbyt ze źródła rozkoszy w bolesny ośrodek bólu. Potrzeba tu instrukcji obsługi a oto i ona!

Wraz z terapeutą i seksuologiem doktorem Jackiem Morinem dowiedz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć na temat odbytu. Informacje i ćwiczenie pozwolą odnaleźć ci nowe źródła przyjemności i satysfakcji. Oduczysz się nawyków, które prowadzić mogą do hemoroidów i chronicznego bólu miednicy a także, jeśli tylko zapragniesz, nauczysz się nowych sposobów osiągnięcia rozkoszy solo oraz z partnerem.

Biblia wiedzy na temat seksu analnego, pełna nowych pomysłów i informacji.

- Susie Bright, autorka, wydawca i dziennikarka.

Wydawca Wydawnictwo Czarna Owca

Ilość stron; 316

Księgarnia ebookpoint

Czytaj darmowe fragmenty lub
pobierz - download eBook ePub, Mobi Radość seksu analnego wprost na  Twój komputer komórkę lub e-Czytnik


Wyślij na Kindle

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz